Referencie

Čo o nás povedali

AmCham Slovakia

Odozva bola extrémne pozitívna. Moji kolegovia si speedboat hneď zamilovali, tak ako aj ja. Veľká vďaka Františkovy za túto úžasnú skúsenost.

Jake Slegers
Executive Director

 

Čo o nás povedali

medi GmbH & Co.KG

Bolo to perfektne zorganizované podujatie a všetci naši účastníci si užili čas strávený v Bratislave! Najlepšie zážitky máme z rýchlostných člnov a raftingu 🙂

Christian Lacher
Event Management International

Čo o nás povedali

Slovak Convention Bureau

Jazda rýchlostným člnom na Dunaji predstavuje vzrušujúcu zábavu pre účastníkov a obohacuje ponuku incentívnych produktov v Bratislave. Spojenie Dunaja, Bratislavy a rýchlosti odporúčam každému.

Róbert Vincze
Head of Slovak Convention Bureau

Čo o nás povedali

Hotel Kempinski ***** River Park

Úžasný zážitok, ktorý dodáva návštevníkom možnosť spoznať Bratislavu z nového uhla.

Michal Naď
Director of Sales & Marketing

Čo o nás povedali

Best Hotel Properties

Skvelý nápad na teambuildingy – neformálne, originálne a stužújuce. Bratislava a Hainburg z hladiny Dunaja je naozaj niečo, na čo sa len tak ľahko nezabúda.

Katarína Lettrichová
PR manager

Čo o nás povedali

Hotel Lindner **** Bratislava

Jednoducho užasný zážitok, síce som Bratislavčanka ale z brehu naše mesto vyzerá úplne inak ako z vody, toľko krásnych zákuti že človek ani neverí že je v Bratislave!

Lenka Žilavá
Director of Sales.

Čo o nás povedali

European Sport Communication

Exkurzia rýchlostným člnom bola perfektne zorganizovaná. Kapitán člnu bol velmi ochotný a možnosť vyskúšať si riadenie člnu bol silný zážitok. Dúfam, že budete pokračovať v tomto výbornom prístupe k Vaším klientom

 

Sabine Schaaff

Čo o nás povedali

Enjoy Slovakia DMC

Jedna z najzábavnejších ciest ako objavovať Bratislavu a jej oblasti je z hladiny Dunaja. Vďaka vašej spoločnosti ktorá rozvíja projekt rýchlostných člnov má naše mesto dalšiu úspešnú atrakciu. Naša spoločnosť používa tento produkt, pretože spĺňa naše vysoké kritériá pre kvalitu dodávaných služieb.

Maroš Borský
ENJOY SLOVAKIA DMC